Ciekawe książki do czytania dla każdej żony

Prezent dla żony na Święta może przybrać różną formę. Mężowie, którzy bardzo starannie znają swoje wybranki serca, zawsze wybierają coś, co jest zgodne z jego cechą charakteru. Tak, trzeba przyznać, że jest to mądre posunięcie. Ale może warto postawić na coś, co sprawi, że jej wypoczynek dzięki temu stanie się zdecydowanie przyjemniejszy? Mowa tutaj oczywiście o książkach, jakie można czytać w długie, jesienne lub zimowe wieczory, kiedy nie chce się już tak bardzo wychodzić na dwór.

Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda

Autorką jest Gabrielle Bernstein. Warto zajrzeć do środka, jeżeli ktoś chciałby znaleźć przepis na szczęście. A do tego dąży tak naprawdę każda osoba. Niezależnie, czy mowa jest tu o kobietach, czy też o mężczyznach. Wszyscy chcą osiągnąć taki moment, że bez trudu będą chcieli dzielić się z innymi osobami swoim szczęściem. Gabrielle jako przewodniczka duchowa, postanowiła stworzyć poradnik, gdzie zawartych jest kilkanaście cennych lekcji, jakie na dodatek inspirowane są jej życiem. Jak to się mówi – warto uczyć się na błędach innych osób. Tym bardziej więc nie można pomijać tej książki, która wskazuje na tyle cennych rzeczy, jakie staną się prawdziwą inspiracją dla wielu osób.

Fall in love

Marika Krajniewska zaprasza do miasta, jakie znane jest nie tylko z pięknych widoków, ale także wyjątkowej miłości do słodyczy. Głównym bohaterem jest Adam, który szuka właśnie sposobu na siebie. Postanawia rozkręcić biznes – tworzenie słodkiego, jakie dostarczane będzie pod same drzwi. Pomysł okazuje się trafiony i biznes powoli się rozkręca. Jagoda to kobieta, która postanowiła zamknąć się na coś takiego, co nazywa się miłością. Zbyt wiele razy została już zraniona i nie ma zamiaru już nigdy tego więcej powtórzyć. Tylko że kobieta nie zdaje sobie sprawy z tego, iż to miłość postanowi do niej sama zapukać, dostarczając jej przy tym porcję niesamowitych łakoci, jakie mają w sobie ogrom słodkiego. Los sprawi, że życie dwojga ludzi zaraz całkowicie się odmieni. Oby tylko na lepsze.

About the Author

You may also like these