“Extinguish the Heat. Runda finałowa” Co przygotował dla mnie los?

“Extinguish the Heat. Runda finałowa” Co przygotował dla mnie los?

Pytanie odnośnie tego, co tak naprawdę jest w stanie sprezentować los, mogą zadać sobie wszyscy bohaterowie różnych książek, które aktualnie można znaleźć na rynku. Przeglądając te propozycje można być zaskoczonym tym, że autorzy tak umiejętnie kreują losy swoich bohaterów. Czasem wszystko mieści się w jednej książce, a czasem potrzebnych jest ich więcej, aby móc opowiedzieć fascynującą historię. Tak właśnie podeszła do tego P.S. Herytiera Pizgacz, która zaprasza do tego, aby poznać finał swojej niesamowitej trylogii. Oto “Extinguish the Heat. Runda finałowa“.

Finałowe starcie między Victorią i Nathanielem

Victoria, którą można było doskonale poznać w poprzednich dwóch tomach, nauczyła się sztuki przetrwania w codziennym życiu. Pomagają jej w tym liczne maski, które doskonale ukrywają to, co tak naprawdę dzieje się w jej duszy. Dziewczyna była przekonana, że udało jej się odzyskać panowanie nad swoim życiem. Tylko że na jej drodze na nowo pojawił się Nathaniel. Ten, który w jej życiu wyrządził już tyle zła.

Nathaniel Shay przeżył metamorfozę. Już nie jest takim zawadiaką, który najchętniej biłby się z kim popadnie i zawsze chodził na przekór wszystkim i wszystkiemu. Jest zupełnie goły i odziany z uczuć. Chce się zmienić. Między innymi dla Victorii. Jednak czy jej zdobycie będzie tak łatwe? Jak będzie wyglądać finałowe starcie pomiędzy tymi dwoma młodymi bohaterami? Czas na to, aby wziąć do ręki finał trylogii Hell.

Książki dla młodzieży

Pod niezwykłym pseudonimem kryje się Katarzyna Barlińska, która hukiem wdarła się na rynek czytelniczy. Jej powieści dla młodych czytelników zdobyły ogromną popularność i sprawiły, że to tej niezwykłej autorce zrobiło się naprawdę głośno. Całkiem możliwe, że tą sławę kobieta zawdzięcza temu, iż sama zaczęła młodo pisać. Swoją pierwszą powieść napisała zaraz po maturze, więc stąd wiedziała jak ma trafić do serc młodych czytelników. Warto przekonać się, że jej talent wcale nie jest przereklamowany, a książki są naprawdę warte uwagi czytelników.