“Extinguish the Heat. Runda finałowa”. Toksyczne relacje w świecie młodych ludzi

“Extinguish the Heat. Runda finałowa”. Toksyczne relacje w świecie młodych ludzi

Na rynku dostępnych jest coraz więcej powieści young adult. Tych, które typowo dedykowane są dla młodzieży. Warto zachęcać swoje nastoletnie dzieci do tego, aby sięgały po te książki. Dzięki temu będą oni mieli szanse na to, aby “poznać” ludzi, którzy mierzą się z podobnymi problemami i rozterkami. Kto wie, może dzięki temu ktoś będzie w stanie znaleźć odpowiedź i rozwiązanie w swoim życiu. Czy tak będzie w przypadku “Extinguish the Heat. Runda finałowa”? P.S. Herytiera Pizgacz zaprasza do tego, aby poznać finał trylogii.

Trylogia Hell

Aby jednak poznać dalsze losy Victorii oraz Nathaniela, należy cofnąć się do pierwszej i drugiej części. Do tych dwóch powieści, które okazały się wielkim sukcesem i zostały ciepło przyjęte przez ogromną liczbę osób. Pod oryginalnym pseudonimem P.S. Herytiera Pizgacz kryje się tak naprawdę Katarzyna Barlińska, która może pochwalić się ogromnym sukcesem. Wielu jej starszych i bardziej doświadczonych kolegów nie może pochwalić się tak dużymi nakładami, jakie w chwili obecnej ona sprzedaje. Trzeba przyznać, że ta wyjątkowa autorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak trafić do czytelników.

Toksyczne relacje i ich finał

Victoria Clark już wiele przeszła w swoim życiu. Te wszystkie wydarzenia sprawiły, że młoda dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż musi w pewnych momentach przywdziewać maski. Tylko w ten sposób ludzie nie wiedzą, co tak naprawdę dzieje się w jej duszy. Victoria myślała, że w swoim życiu wychodzi już na prostą, ale znowu pojawił się on – Nathaniel.

Bohater, który już w ogóle nie przypomina tego chłopaka co kiedyś. Teraz jest zupełnym przeciwieństwem i sama bohaterka już nie wie jak ma się wobec niego zachowywać. Chłopak chce odzyskać Victorie, ale czy będzie mu to dane? W małym miasteczku, gdzie oboje żyją na co dzień, nadal czai się wiele tajemnic. Obydwoje zdają sobie sprawę z tego, że zaznanie spokoju wcale nie będzie takie łatwe. Tym bardziej że jest jeszcze biologiczna matka Victorii.

Oto porywające i niesamowite zakończenie trylogii Hell – “Extinguish the Heat. Runda finałowa”.