Jaka książka dla żony na święta będzie najlepszą opcją?

Należy mieć świadomość, że ogromna liczba mężczyzn bardzo długo zastanawia się, jaki prezent kupić swojej partnerce pod choinkę. Panowie nie wiedzą, że bardzo często najlepsze rozwiązanie jest tym najprostszym. Można sprawić kobiecie ogromną radość kupując jej książkę związaną z jej zainteresowaniami, pasjami. Jaka pozycja najlepiej sprawdzi się, jako prezent dla żony na święta – tanie?

”Żelazne damy” Kamil Janicki

Czytelniczki będą miały możliwość dowiedzieć się, kim dokładnie były kobiety rządzące średniowieczną Polską. Co takiego zrobiły, że udało im się odnaleźć w świecie, w którym jak wiadomo liczyło się prawo silniejszego. Dobrawa dla dobra swojej rodziny podjęła decyzję o wyruszeniu do kraju Piastów, by poślubić Mieszka, czyli bezwzględnego mordercę i poganina. Oda została żoną słowiańskiego barbarzyńcy odpowiedzialnego za śmierć najbliższych jej osób. Kobieta przyczyniła się do zbudowania bardzo silnych podstaw imperium polskiego. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tytułowe żelazne damy trwały u boku bardzo brutalnych władców. 

”Pozdrowienia z Korei” Kim Suki

Kobiety po przeczytaniu omawianej pozycji uzyskają informację, że w Korei Północnej na zajęciach mieć założoną marynarkę i spódniczkę, zabronione są dżinsy. Przedstawicielki płci pięknej w tym kraju muszą unikać biżuterii. Nie można również posiadać zagranicznych książek czy magazynów. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wcześniej zostały zaakceptowane. Czytelniczki dowiedzą się, że w Korei Północnej trzeba bardzo uważać na to, co się mówi. W przypadku, gdyby ktoś zapytał się o sprawę polityczną, rekomendowane jest powiedzenie słowa: “Nie wiem”. Kolejnym krokiem powinno być możliwie najszybsze zakończenie rozmowy. Nie jest również zalecane porównywanie otaczającej rzeczywistości do swojego kraju. W najprostszym możliwym ujęciu może to po prostu zostać uznane za krytykę. Z kolei w trakcie wyjazdów zabronione jest wspólne jedzenie posiłków czy rozmawianie z miejscowymi. Wszystkie wspomniane wskazówki otrzymała Kim Suki przed przed wyjazdem do Korei Północnej. 

About the Author

You may also like these